Начинка Crème a La Carte Marc de Champagne, ТМ Callebaut
Callebaut
2625.00
Білий шоколадний ганаш зі смаком шампанського.
Він має багатий ніжним вершковим смаком, залишає приємне відчуття в роті. Crème a La Carte Marc de Champagne відрізняється унікальною технологічною стабільністю і має тривалий термін зберігання в складі цукерок.
Склад: білий шоколад (59%), цукор, масло какао, сухе молоко, емульгатор, соєвий лецитин, натуральний аромат ваніль, вершки (24%), лікер Marc de Champagne (7%), цукор, концентрована сироватка, молочні білки.
Призначення: готова начинка для використання.
Технологічні рекомендації із застосування: Він не вимагає темперування (його потрібно злегка підігріти при температурі не більше 35 ° C).після розм'якшення ганаш набуває потрібну текстуру для використання в формованих виробах з шоколаду, наприклад, в цукерках, шоколадних батончиках і чашечках.
Технологічні рекомендації із застосування:
Виробник: Cacao Barry
Країна виробника: Бельгія
Упаковка: 5 кг
Термін зберігання:12 місяців.
Click to order
Cart
ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
Телефон
E-mail
В мене є промокод:

Коротка інформація, яка допоможе Вам більше дізнатися

про умови доставки

  • Мінімальна сума замовлення для відправки Новою Поштою: 100 грн. Відправка відбувається кожного робочого дня.
  • Мінімальна сума замовлення для відправки Укрпоштою: 1000 грн. Відправка відбувається один раз в тиждень (в п’ятницю).
  • Якщо сума замовлення до 2500 грн. - вартість доставки оплачується покупцем при отриманні посилки.
  • Якщо сума замовлення дорівнює (або більша) 2500 грн., а замовлення було оформлено за роздрібними цінами, що вказані в онлайн-крамниці caffitalia.com.ua без додаткових знижок - вартість доставки до відділення оплачується продавцем при відправленні посилки.
  • Орієнтовну вартість доставки Вашого відправлення можна дізнатися одразу в корзині, під час оформлення замовлення. Ми не працюємо за Накладними платежами.
  • При оплаті замовлення, комісію банку сплачує користувач послуги, тобто покупець.
  • Після повної оплати, необхідно відправити SMS на номер телефону +38 (066) 813 32 13, вказавши прізвище замовника, суму та час переказу.
  • Відправка замовлення відбувається на наступний робочий день після оплати та отримання SMS сповіщення з підтвердженням. За винятком випадків, коли для повного формування замовлення потрібна додаткова поставка товару на склади дистриб'ютора.

Більше ТУТ