Загальна інформація про доставку.


Термін доставки Вашого відправлення компанією «Нова пошта» до пункту призначення складає 4-7 робочих днів. Замовлення будуть скомплектовані та передані для відправлення компанії «Нова пошта» після оплати на наступний робочий день.

При доставці до складу транспортної компанії замовлення зберігається на пункті видачі трохи більше 4-х робочих днів, після чого відправляється назад.

Замовлення з доставкою через «Нову пошту» приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії "Нова пошта" Ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Також Ви можете відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії.

 

Можливі способи оплати.


Банківський переказ на рахунок IBAN ПриватБанку.


Після оплати не обов’язково повідомляти про оплату. Але якщо ви бажаєте це зробити, назвіть номер замовлення, прізвище, суму, дату та час оплати.

Сума зарахованих коштів у рахунок оплати Вашого замовлення не повинна бути нижчою за підсумкову суму замовлення.

Підсумкова сума замовлення формується без урахування банківської комісії.

Оплата за безготівковим розрахунком.
Для юридичних осіб мінімальна вартість замовлення з видачею всіх необхідних документів – від 5000 грн.
  
 
Увага!

Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

У разі виявлення некомплекту або пошкоджень складіть акт (претензію) зі співробітником служби доставки.

Будь ласка, проінформуйте нас про це.


Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій із товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.


Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень та комплектацію, наявність усіх одиниць товару при отриманні замовлення.